Renginiai

Tradiciniai mūsų renginiai ir šventės visai šeimai

Šeimos šventėje veiklos nepritrūko nei mažiausi, nei vyriausi.

Scenoje – būrys jaunųjų Alytaus miesto dainininkų ir šokėjų, šalia jos – šokio žingsniu judantys suaugusieji, ant suoliukų – besišypsantys senjorai. Pažinimo erdvėje ropodami lenktyniauja mažiausieji alytiškiai, piešimą ant veido ir smėlio terapiją išmėgina bei vikrumą paspirtukais tikrinasi vyresni. Sporto erdvė skirta besidomintiems sveika gyvensena ar norintiems save išmėginti KARDIO mankštoje, o galbūt pašaudyti iš lanko.

Taip šeštadienį atrodė Alytaus jaunimo parkas, kuriame jau dešimtus metus iš eilės vyko šeimos šventė „Alytus – viena šeima“. Čia ką nuveikti buvo visiems – nuo pačių mažiausių iki vyriausių, ir jei ne sudalyvauti, tai bent pasižiūrėti ar palaikyti.

„Džiaugiuosi, kad sulig kiekvienais metais šis renginys auga. Tiesa, turime dar didesnių ambicijų ir viliuosi, kad ateityje visiems kartu pavyks jas įgyvendinti“, – sakė šventės organizatorė, vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ vadovė Rimantė Adomaitienė bei prisipažino, jog vos pasibaigus šios dienos renginiui galvoje nejučia ims suktis kitų metų šventės planai, mat taip būna kasmet.

Senamiesčio skvere pavasario spalvos

Tradicinis Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ konkursas “Ridu ridu” subūrė mažuosius alytiškius kartu su tėveliais ir pedagogais gražiam tikslui – Alytaus Senamiesčio skverą nuspalvino daugiau nei 1500 margučių! Konkurse dalyvavo Alytaus miesto švietimo įstaigų bendruomenės. Organizatoriai visų besidžiaugiančių alytiškių vardu dėkoja lopšelio-darželio "Pasaka" "Meškiukų" grupės kolektyvui ir tėveliams, lopšelio-darželio “Boružėlė” visų grupių kolektyvams ir tėveliams; lopšelio-darželio "Nykštukas" auklėtiniams bei "Kačiukų" grupės kolektyvui ir tėveliams. Taip pat dėkojama Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos 1a, 1b, 1c, 2c klasių bendruomenėms ir prailgintos mokymosi dienos grupės komandai, kurie ne tik paruošė margučius, bet ir patys papuošė medelius.

Konkurso nugalėtojais ir centro „KUTIS“ ilgametės tradicijos rekordininkais tapo Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos 1a klasė (pedagogė Inga Kazlauskienė), kurios bendruomenė paruošė daugiau nei 800 margučių. Lopšelių-darželių grupių rekordininkais tapo lopšelio-darželio “Pasaka" “Meškiukų” grupė (Pedagogės: Irena Saldukienė ir Renata Petkevičienė). Mažųjų kolektyvas paruošė 206 margučius. Visi konkurso dalyviai bus apdovanoti saldžiais prizais bei padėka. O nugalėtojai mokslo metus palydės pramogaudami žaidimų kambaryje “KUTIS”. Velykiniai medeliai alytiškius ir miesto svečius džiugins ir po Šv. Velykų. 2021-03-27

Vežimėlių su vaikais rekordas Alytuje 2014

Alytaus miesto gimtadienio šventės metu, birželio 14-ąją,  Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“ antrąkart sukvietė alytiškių šeimas su vaikučiais vežimėliuose į akciją. Pastaraisiais metais vis senstančioje ir tuštėjančioje Dzūkijos sostinėje šia akcija siekiama parodyti dėmesį jaunoms šeimoms, suburti visus į Alytaus „miesto širdį“. Juolab, kad šventės metu miesto sode vyksta daug renginių mažiesiems alytiškiams. Debesys, dengiantys Alytaus miesto dangų, ir dažnai aplankantis lietutis tikriausiai išgąsdino planuojančius atvykti į šią akciją. Šiemet antrasis simbolinis rekordas pasiekė skaičių 15 ir buvo kiek mažesnis nei 2013 metais, tačiau neabejojama, kad ši akcija taps tradicine ir kasmet skaičius didės. Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ vadovė Rimantė Adomaitienė nuoširdžiausiai dėkoja alytiškių šeimoms, nepatingėjusioms atvykti į šią akciją, ir linki išlikti aktyviais bei mylinčiais savo miestą  gyventojais.