Šventės

Tai be galo įdomi erdvė su įvairiais atrakcionais, čiuožyklomis, kamuoliukų „jūra“, batutu ir kitais žaidimais. Čia galite švęsti vaikų gimtadienius, išleistuves ir kitas šeimos šventes arba tiesiog atvykti pažaisti (iš anksto skelbiant pasižaidimus).

Vaikų švenčių programos

Pats svarbiausias, mieliausias ir brangiausias šeimos narys yra VAIKAS.             

Mes siekiame Jūsų vaikučio šventę paversti išskirtine, kurioje spindėtų vaikų šypsenos ir klegėtų skardus juokas. Kviečiame linksmai švęsti gimtadienius ir kitas šventes (Darželio išleistuves, Šv. Kalėdas, Šv. Velykas, Pirmąjį skambutį, Šeimos dieną ir kt.) žaismingame mūsų laisvalaikio ir žaidimų kambaryje su kūrybingais bei linksmais personažais bei renginių organizatoriais. Galime atvykti ir į Jūsų pasirinktą vietą.

Išsirinkite JUMS labiausiai patinkančią šventės idėją, o mes jūsų svajonę paversime realybe.  Siūlome įvairiausias švenčių programas ir skirtingus personažus.

Siūlome įvairiausias švenčių programas ir skirtingus personažus.

Mieli draugai pasveikins jubiliatą, praves programą ir suteiks puikių emocijų visiems šventės dalyviams. Pasirinkite patį mylimiausią ir pradžiuginkite visus svečius.

Peliukai Mikis ir Minė, Vilkas, Zuikis, Katinas Tomas, Šuo Gufis, Išdykėlis Pimpačkiukas, Princesė Elza ir kiti. Šie personažai programos neveda, tik atvyksta pasveikinti ir nusifotografuoti. Į linksmąsias gimtadienio programas vaikus pakvies Klounė Fani, draugė Makė, ilgakojinė Pepė, princesės Ofelija ir Elza, pelytė Minė. Drąsiausius vaikus kviečiame dalyvauti aktyviose sportinėse veiklose su kauboje Taiklioji akis, ieškoti lobio su pirate arba dalyvauti kareiviškoje šventėje.

Piešimas ant veidų!                             

Mūsų animatoriai papuoš nuostabiausių šventės dalyvių veidukus. Nuo kiškučio ar šuniuko, vaiduokliuko, pimpačkiuko ar žmogaus voro!

Gigantiški muilo burbulai!

Mūsų animatoriai papuoš nuostabiausių šventės dalyvių veidukus. Nuo kiškučio ar šuniuko, vaiduokliuko, pimpačkiuko ar žmogaus voro!

Pramogos sensorinėje erdvėje

* Pasivaržykite su draugais šokių aikštelėje. Aktyvūs šokiai Just dance nepaliks abejingų.

* * Ramioje sensorinėje aplinkoje pasinerkite į garsų, spalvų pasaulį. Pakvieskite draugus atlikti įvairias užduotis ir ramiai atsipalaiduoti.

Šventinė programa kartu su Irma

Skambant nuotaikingai muzikai bus smagu šėlti žaidimų, judesių su įvairiomis priemonėmis sūkury, išbandyti daugybę muzikinių instrumentų, o mažieji patys savo judesiais ir vaidinimu įsitrauks į pasakojimą plaukiant improvizuota valtimi.

KUTIS MEŠKINO PASVEIKINIMAS-STAIGMENA

260 centimetrų ūgio meškinas nustebins bet kurį, ir didelį, ir mažą. Atvykstame į šventes, darbo vietą, mokyklą ar darželį.

Šventės programa/personažas – 40 Eur (45-60 min).
Meškino KUTIS pasveikinimas - 50 Eur. Jeigu švenčiate KUTIS žaidimų erdvėje - 40 Eur.